Nemzetközi, autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

Gyártásfejlesztő mérnök
(HF 11-7862)

pozícióba.

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok tervezése és értékelése
  • Gyártó berendezések és a gyártáshoz szükséges eszközök beszerzése
  • Gyártási folyamatok optimalizálása
  • Gyártás zökkenőmentességének biztosítása, gyártási folyamatok fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök)
  • Aktív német nyelvtudás, szóban és írásban
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • AutoCAD ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye: Győr- Moson- Sopron megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje aHF 11-7862"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése