www.cvonline.hu
Gyártásfejlesztési mérnök (INTS/11/77)

Dél-Kelet magyarországi partnercégünk részére keresünk

Gyártásfejlesztési mérnök

munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Technológiai folyamatok fejlesztése, automatizálása, a bevezetéséhez kapcsolódó tervek elkészítése
  • Gyártási folyamatok kidolgozása
  • Gyártásfejlesztési projektekben való aktív részvétel
  • Együttműködés a termeléssel és a gyártástámogató részlegekkel
  • Gyártást támogató programok tervezése és kivitelezése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (mechatronikai vagy villamosmérnök)
  • Középfokú, aktív angol vagy német nyelvtudás írásban és szóban
  • 2-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Tervezőprogramok felhasználó szintű ismerete
  • Lean ismeretek
  • Önálló és megbízható munkavégzés
  • Rugalmas, terhelhető személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Alapbéren felüli bónuszcsomag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát e-mailben!

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Kategória Energetika / Villamosság, Gyártás / Termelés
Régió Bács-Kiskun
Csongrád
Békés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő