www.cvonline.hu

GYÁRTÁSELŐKÉSZÍTŐ

  • A hirdetés 931 napja lejárt

GYÁRTÁSELŐKÉSZÍTŐ – Kiskunhalasi üzemünkbe

Cégünk állást hirdet Gyártáselőkészítő pozícióra, nyílászáró tervezés és gyártás előkészítés, valamint projektirányítási területre. Nyílászáró tervezési ismeret és CAD/CAM ismeret feltétlenül szükséges.

Feladatok:

  • Nyílászáró gyártás-tervezés és gyártás előkészítése;
  • Projektek vezetése;
  • Árajánlatadásban való részvétel;
  • Utasítások kidolgozása.

Elvárások:

  • Faipari technikusi végzettség, (előny: a faipari mérnök végzettség),
  • CAD/CAM program ismerete;
  • Gyártás előkészítési ismeretek (folyamatok előkészítése, ellenőrzése, támogatása)
  • Projektek vezetésében/koordinációjában szerzett tapasztalat; konszignációk kidolgozása;
  • Precíz, pontos személyiség, magas fokú terhelhetőség; önállóság
  • „B“ kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Több éves releváns szakmai gyakorlat
  • Középfokú, esetleg tárgyalási szintű német nyelvtudás írásban és szóban

Egyéb információ:

  • Változatos projektek, ügyfelek különböző területekről
  • Szakmai kihívások egy folyamatosan fejlődő szervezetnél
  • Alkalmazotti munkaviszony, teljes munkaidő
  • Munkakezdés: akár azonnal, munkaidő: heti 5 nap, 8 órában.
  • Próbaidő: 3 hónap
Helyek Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő