www.cvonline.hu

Gyártáselőkészítő

  • A hirdetés 788 napja lejárt

A Zollner Kft. az elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnereként komplex
termékek fejlesztésében és gyártásában mechatronikai rendszerszolgáltatóként kiemelt pozíciót tölt
be. Balassagyarmat vonzáskörzetébe a szügyi telephelyére az alábbi pozícióba keres munkavállalót:

Feladatok:

  • Új termék bevezetésében, Layout kialakításában való részvétel
  • Gyártási segédeszközök, szerszámok és környezet biztosítása a termelés számára
  • Gyártáshoz szükséges CNC programok elkészítése, gyártási folyamatok optimalizálása
  • Munkatervek létrehozása, változtatások menedzselése SAP-ban, a gyártási dokumentumok kezelése, készítése, fordítása
  • Műszaki kérdésekben a társterületek támogatása
  • Kapcsolattartás technikai téren a vevőkkel, a gyártással, valamint a németországi anyavállalattal

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki (gépészeti) végzettség (technikum)
  • Műszaki rajzolvasás elengedhetetlen a munkakör betöltéséhez
  • Aktív, erős alapfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office (Excel, Word) és CAM-CAD ismeret
  • Analitikus gondolkodásmód, kiváló problémamegoldó képesség, rugalmasság

Előnyök:

  • Felsőfokú gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag (Erzsébet utalvány, cafeteria, albérlet vagy bejárás támogatása, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás)
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Piacvezető nagyvállalat nyújtotta karrierlehetőség
  • Korszerű, világszínvonalú

Amennyiben csatlakozni kíván csapatunkhoz, bruttó fizetési igényét tartalmazó magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát „Szügy” jeligével a lenti e-mail címre küldheti el.