www.cvonline.hu

Gyártáselőkészítő

  • A hirdetés 1015 napja lejárt

A Zollner Kft. Budapest vonzáskörzetébe a váci telephelyére autóipari területre az alábbi pozícióba keres munkavállalókat:

Feladatok:

  • Autóipari termékek bevezetésének teljes körű előkészítése a gyártás számára
  • Vevői dokumentumok feldolgozása
  • Változtatások bevezetése és kezelése
  • SAP törzsadatok ápolása
  • Munkahelyi utasítások készítése

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Aktív középfokú német nyelvtudás (angol nyelvtudás előny)
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Magas szintű MS Office ismeretek

Amit kínálunk:

  • Korszerű, világszínvonalú munkakörülmények
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Piacvezető nagyvállalat nyújtotta karrierlehetőség
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatási csomag (cafeteria)

Amennyiben csatlakozni kíván csapatunkhoz, magyar és német nyelvű önéletrajzát az alábbi címre küldheti a bruttó fizetési igényének megjelölésével.

Helyek Vác
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő