www.cvonline.hu
Gyártáselőkészítő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2014.02.05.
Hirdetés azonosító: 732264
lejárt

Fémmegmunkálásban a legkorszerűbb technológiával rendelkező, stabil hátterű partnercégünk részére munkatársat keresünk a következő pozícióba, bajai munkavégzéssel:

Feladatok:

  • Ajánlatkérések és megrendelések vizsgálata gyárthatósági szempontból
  • Gyártási művelettervek/munkalapok elkészítése, szükség esetén változtatása
  • A gyártáshoz szükséges nyersanyag kiválasztás, darabjegyzék elkészítése
  • Árkalkulációk készítése
  • Árajánlatok készítése a megrendelő által biztosított dokumentáció alapján
  • Normaidők meghatározása
  • Gyártási segédeszközök, készülékek tervezése
  • Szoros együttműködés a forgácsoló üzem, az NC-programozás, a termelésirányítás, a diszpozíció, a kontrolling és a kooperáció dolgozóival
  • Együttműködés új technológiák bevezetésében, gyártás optimalizálás

Elvárások:

  • Felsőfokú gépész végzettség
  • Aktív, középfokú német nyelvtudás (szóban, írásban)
  • CAD-CAM ismeret (Pro engineer)
  • Gyártástechnológiai ismeretek a fémforgácsolás és lemezmegmunkálás területén
  • Kalkulációs alapismeretek - normaidő meghatározása; - árkalkulációk készítése
  • MS Office ismeret

Előny:

  • Hegesztett, forgácsolt, hajlított gépalkatrészgyártásban szerzett tapasztalat
  • Tervezőprogramok készség szintű ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret (Infor)

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil, folyamatosan fejlődő, a legkorszerűbb technológiákat alkalmazó vállalati háttér

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.