www.cvonline.hu

Gyártáselőkészítő

  • A hirdetés 369 napja lejárt

A Zollner Kft. az elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnereként  komplex termékek fejlesztésében és gyártásában mechatronikai rendszerszolgáltatóként kiemelt pozíciót tölt be. Budapest vonzáskörzetébe a váci telephelyére az alábbi pozícióba keres munkavállalót:

GYÁRTÁSELŐKÉSZÍTŐ

Feladatok:

  • Termékek gyártáshoz történő előkészítése és bevezetése a gyártásban
  • SAP vállalatirányítási rendszerben a gyártásban zajló folyamatok egyértelmű leképezése
  • A termékek bevezetésre során részvétel az elsőmintázásban, releváns dokumentumok elkészítése és folyamatos aktualizálása (munkahelyi utasítások, belső közlemények)
  • Előírt műveleti idők, anyagfelhasználás rendszeres felülvizsgálata és optimalizálása
  • Törzsadatok meghatározása és beállítása a rendszerben
  • Mérnöki változtatások nyomonkövetése, dokumentálása és az ezzel kapcsolatos gyártáselőkészítési, beszerzési, gyártási és minőségügyi folyamatok koordinálása és a szükséges információk vevők felé történő kommunikációja
  • Folyamatos kapcsolattartás a szervezeten belüli egységekkel a mérnöki változtatásokkal kapcsolatos feladatok koordinációja, ellenőrzése kapcsán.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnöki végzettség előny)
  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • 3D tervező program ismerete

Ajánlatunk:

  • Korszerű, világszínvonalú munkakörülmények
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Piacvezető nagyvállalat nyújtotta karrierlehetőség
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatási csomag (cafeteria)

Amennyiben csatlakozni kíván csapatunkhoz, bruttó fizetési igényét tartalmazó magyar és német nyelvű önéletrajzát „Vác” jeligével a lenti e-mail címre küldheti Lackner Márta részére.

Helyek Budapest
Vác
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol