www.cvonline.hu

Gyártáselőkészítő

  • A hirdetés 281 napja lejárt

A Zollner Kft. az elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnereként komplex termékek fejlesztésében és gyártásában mechatronikai rendszerszolgáltatóként kiemelt pozíciót tölt be. Balassagyarmat vonzáskörzetébe a szügyi telephelyére az alábbi pozícióba keres munkavállalót:

GYÁRTÁSELŐKÉSZÍTŐ

Feladatok:

  • Új termék bevezetésében való aktív részvétel
  • Gyártási segédeszközök, szerszámok és környezet biztosítása a termelés számára
  • Gyárthatósági vizsgálatok elvégzése, gyártási folyamatok optimalizálása
  • Gyártási rajzok újra- és átkonstruálása, a gyártási dokumentumok kezelése, kiegészítése, készítése, fordítása
  • Műszaki kérdésekben a társterületek támogatása
  • Kapcsolattartás technikai téren a vevőkkel, a gyártással, valamint a németországi anyavállalattal

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki (gépészeti) végzettség (technikum)
  • Műszaki rajzolvasás elengedhetetlen a munkakör betöltéséhez
  • Aktív, erős alapfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office (Excel, Word), LabVIEW és TestStand ismeretek

Előnyök:

  • Felsőfokú gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Delphi vagy C++ programok ismerete

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag (Erzsébet utalvány, cafeteria, albérlet vagy bejárás támogatása, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, év végi jutalom)
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Piacvezető nagyvállalat nyújtotta karrierlehetőség
  • Korszerű, világszínvonalú munkakörülmények, szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Fiatal dinamikus csapat

Amennyiben csatlakozni kíván csapatunkhoz, bruttó fizetési igényét tartalmazó magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát „Szügy” jeligével az alábbi címre küldheti Timár Renáta részére.

Helyek Nógrád
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő