www.cvonline.hu

Gyártáselőkészítő

Régió: Zala

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 1022022
lejárt

Megye:    Zala megye

A pozíció leírása:    Gyártási dokumentációk, műszaki rajzok készítése, általános és gyártáshoz kötődő adminisztráció.

Feladatkör, felelősségek:    •-Műszaki rajzok, dokumentációk készítése

•-Megrendelések műszaki nyomon követése

•-Árajánlatok előkészítése

•-Gyártási dokumentációk készítése

•-Kapcsolattartás a gyártással

•-Kapcsolattartás a partnerekkel

•-Általános és gyártáshoz kötődő adminisztráció vezetése, követése

•-Termelés részére gyártási információk biztosítása

•-Gyártási technológiák és gyártási listák elkészítése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   •-Középfokú műszaki végzettség (technikus, esetleg gépészmérnök)

•-3 éves gyártási, termelési tapasztalat

•-Min. 1-2 év szakirányú, 3D rajzkészítés

•-3D CAD program ismerete

•-Gyártási technológiák és berendezések ismerete

•-Önálló, precíz munkavégzés

•-Jó problémamegoldó képesség

•-Belső motiváció

•-Elhivatottság

Előny:

•-Német vagy angol nyelv ismerete

A megbízó cég profilja:    Megbízónk dinamikusan fejlődő magyar tulajdonban lévő Zala megyei cégcsoport.

Amit megbízónk kínál:

• Kiváló munkakörülmények

• Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő magyar cégcsoportnál

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Zala