www.cvonline.hu

Gyártáselőkészítő

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Nagymányoki telephelyű cég munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Gyártási dokumentációk készítése
  • Változások bevezetése, nyomon követése
  • Mintagyártás felügyelete
  • Gyártástámogatás

Elvárások:

  • Haladó számítógépes ismeret
  • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás (német előny)

Előnyök:

  • Műszaki rajz ismerete
  • Tervezőprogram használata
  • Kábelgyártás területén szerzett tapasztalat

Fényképes önéletrajzokat a következő e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Hobasch Kft., Nagymányok, Iparos út 3.
Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Tolna