www.cvonline.hu
Gyártáselőkészítő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2016.03.03.
Hirdetés azonosító: 1016532
lejárt

Dinamikusan fejlődő gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Vevőkkel való kapcsolattartás
  • Új termék bevezetése, termékfelelős
  • Prototípus és null széria gyártások felügyelete
  • Javító intézkedések egyeztetése a vevővel
  • Műszaki megoldásokra való javaslattétel
  • Munkautasítások készítése
  • Munkafolyamatok időszükségletének meghatározása

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Műszaki területen szerzett releváns tapasztalat
  • 3D rajzprogram ismerete, műszaki rajz olvasási ismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Minimum alapszintű német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Határozott fellépés, nagyfokú önállóság

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.