Gyártáselőkészítő - Székesfehérvár (Referenciaszám: SZF-1851)

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Gyártáselőkészítő

pozícióba keres kollégát.

(Referenciaszám: SZF-1851)

Feladatok:

  • Szükséges információk megadása a termelés számára
  • Kapcsolattartás a vevőkkel
  • Minőségellenőrzés
  • Termelésben felmerülő problémák kezelése
  • Szükséges logisztikai ügyintézés

Elvárások:

  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Angol nyelv alapfokú ismerete (főként írásban)
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Gyártási-, forgácsolási-, szerszám ismeret.

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Kedvező juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kulturált munkakörülmények
  • Stabil multinacionális vállalati háttér

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. svájci tulajdonú bevonatolás-technológiával foglalkozó székesfehérvári partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát e-mail-ben, vagy juttassa el személyesen ügyfélszolgálati irodánkba (Székesfehérvár, Piac tér 8., munkanapokon 8-16 óráig).

A levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot!

 (Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Fejér
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 28.02.2020

Állás megosztása