www.cvonline.hu

Gyártáselőkészítő (Ref.:573)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2014.04.05.
Hirdetés azonosító: 707869
lejárt

Megbízónk egy folyamatosan fejlődő, piacvezető multinacionális vállalat. Innovatív technológiájuknak köszönhetően világszínvonalú termékekkel látják el partnereiket a berendezés- és gépgyártás területén, kiemelt figyelmet fordítva a minőségbiztosításra és a környezetvédelemre.

Olyan munkatársat keresünk, aki szaktudásával, elkötelezettségével és precizitásával tovább tudja erősíteni a cég dolgozóinak csapatát.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Ajánlatkérések és megrendelések vizsgálata gyárthatósági szempontból

  • Gyártási művelettervek/munkalapok elkészítése, szükség esetén változtatása

  • A gyártáshoz szükséges nyersanyag kiválasztás, darabjegyzék elkészítése

  • Árkalkulációk készítése

  • Árajánlatok készítése a megrendelő által biztosított dokumentáció alapján

  • Kapcsolattartás a kooperációs partnerekkel, valamint a hamburgi konstrukcióval

  • Normaidők meghatározása

  • Gyártási segédeszközök, készülékek tervezése

  • A kooperációs beszállítók számára nyújtott technológiai tanácsadás

  • Szoros együttműködés a forgácsoló üzem, az NC-programozás, a termelésirányítás, a diszpozíció, a Kontrolling és a kooperáció dolgozóival

  • Együttműködés új technológiák bevezetésében, gyártás optimalizálás

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Felsőfokú gépész végzettség

  • Aktív, középfokú német nyelvtudás (szóban, írásban)

  • CAD-CAM ismeret

  • Gyártástechnológiai ismeretek a fémforgácsolás területén

  • Kalkulációs alapismeretek - normaidő meghatározása; - árkalkulációk készítése

  • MS Office ismeret

Előny:

  • Tervezőprogramok készség szintű ismerete

  • Konstrukciós érdeklődés

  • Angol nyelvtudás

  • SAP ismeret

A Megbízónk által nyújtott feltételek:

  • Versenyképes bérezés

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Multinacionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Pécs

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu