www.cvonline.hu

GYÁRTÁSELŐKÉSZÍTŐ PROJEKTMÉRNÖK

  • A hirdetés 407 napja lejárt

feladatok:

   Mechanikai alkatrészek gyártásba vitelének támogatása a fejlesztéstől a szériagyártásig

   Prototípusokhoz kapcsolódó megrendelések kezelése, árajánlatok készítése, széria árajánlatkérések kiértékelése

   A felfutó új cikkek kezelése, gyártási specifikációk megadása

   A termék gyártásba vezetése során folyamatos együttműködés a mérnökséggel

   Az elsőminta dokumentációk és a minőségügyi tervek elkészítésében folyamatos támogatás nyújtása

   A vevőkkel való kapcsolattartás, műszaki szaktanácsadás nyújtása és vevői specifikációk kiértékelése

   Auditokon való aktív részvétel, reklamációkezelés támogatása

elvárások:

   Egyetemi vagy főiskolai szakirányú (gépészmérnök) végzettség

   Gyártó környezetben szerzett minimum 2-3 év releváns tapasztalat

   Projektmenedzsment és minőségügyi területen szerzett tapasztalat előny

   Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

   Proaktív, önálló munkavégzésre és problémamegoldásra való készség

   Pontos, precíz munkavégzés, innovatív gondolkodás

   Jó kommunikációs készség, vevőorientált gondolkodásmód

Amit az Ügyfelünk kínál:

      ►     Multinacionális vállalati környezet

     ►   Versenyképes bérezés, cafeteria juttatás

     ►   Folyamatos szakmai fejlődés

     ►   Fiatal, dinamikus csapat

     ►   Változatos feladatok

Amit az Enloyd kínál:

    ►   Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

    ►   Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket

    ►   Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata

    ►   Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát

    ►   Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk

    ►   Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni

Helyek Csongrád
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol