www.cvonline.hu

Gyártáselőkészítő mérnök

  • A hirdetés 1186 napja lejárt

Turbófeltöltő és a dupla kuplung, az gyújtógyertya és a hűtőszivattyú, az összkerék meghajtás és a kipufogógáz visszavezetés – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 19 országban, 60 gyárral, 19.700 alkalmazottal, 7,4 milliárd dollár forgalommal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.

A BorgWarner Turbo Systems divízió magyarországi gyárában turbófeltöltők gyártásával foglalkozunk. Termékeink növelik a motor teljesítményét, csökkentik az üzemanyag felhasználást és a károsanyag-kibocsátást. Az oroszlányi gyár az árbevétel és a nyereség alapján már több éve a hazai Top 500-as vállalati lista első negyedében foglal helyet, ezen kívül 2012-ben a Figyelő TOP200-as listán az év legeredményesebb vállalata díjjal jutalmaztak minket. A munkabiztonság területén már háromszor is elértük az 1.000.000 balesetmentes munkaórát, ezért az anyavállalat 2012-2013-2014-ben a BorgWarner Munkabiztonsági Díjjal ismerte el példaértékű eredményünket. Cégünknél bevezettük az Autonóm Munkacsapatok szervezetfejlesztési- és kultúraváltási programot, melyet az anyavállalat 2013-ban Innovációs Díjjal jutalmazott.

 Folyamatosan bővülő fiatalos csapatunkba az alábbi pozícióba keresünk tapasztalt munkatársat:

Feladatok:

  • összeszerelő üzem berendezéseinek telepítése, beüzemelése, felügyelete
  • termelési folyamatok meghatározása és optimalizálása
  • gyártással kapcsolatos műszaki problémák kezelése
  • folyamatos fejlesztési projektek megtervezése és végrehajtása
  • gyártási dokumentációk létrehozása és folyamatos karbantartása
  • kapcsolattartás a kooperációs partnerekkel

 Elvárások:

  • gépészmérnöki főiskolai / egyetemi végzettség (előny: automatizálási, gépészeti szakirány),
  • legalább három éves multinacionális gyártókörnyezetben szerzett gyártáselőkészítő mérnöki tapasztalat,
  • magabiztos angol nyelvtudás,
  • ISO/TS 16949, QS 9000 autóipari szabványismeret
  • gyártási rendszerek ismerete
  • dokumentum kezelési tapasztalat
  • APQP ismeret
  • akció orientált gondolkodás
  • jó kapcsolatteremtő képesség
  • folyamat menedzselési tapasztalat

Előny:

  • ProEng, AutoCAD-es tapasztalat
  • VDA szabványismeret
  • PC PLC programozási ismeret
  • hegesztési ismeret
  • LEAN szemléletmód
Amit mi ajánlunk:
  • biztos háttér, stabil munkahely,
  • tanulási, fejlődési lehetőség,
  • a régióban kiemelkedő fizetés,
  • bónuszrendszer,
  • béren kívüli juttatások.

A fejlődés nálunk életmód.

Csatlakozz Te is!

Kapcsolat:

Pausch Szilvia, HR generalista

BorgWarner Turbo Systems Kft.

2840 Oroszlány, Táncsics M. út 111.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő