www.cvonline.hu

Gyártáselőkészítő mérnök - Tatabánya környéke

  • A hirdetés 416 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a pozícióban az Ön feladata lesz: - összeszerelő üzem berendezéseinek telepítése, felügyelete - termelési folyamatok optimalizálása - gyártással összefüggő műszaki problémák kezelése - fejlesztési projektek megtervezése, végrehajtása - gyártási dokumentációk létrehozása - kapcsolattartás a partnerekkel.

Végzettség:
Felsőfokú, elsősorban gépészmérnöki végzettségű jelöltek jelentkezését várjuk. Automatizálási, gépészeti szakirány előny.

Szakmai tapasztalat:
Minimum 3 éves hasonló területen, gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Ön a megfelelő jelölt, ha: - magabiztos angolnyelv-tudással - ISO/TS 16949, QS 9000 autóipari szabványismerettel - APQP ismerettel - dokumentum kezelési tapasztalattal rendelkezik - akció orientált gondolkodás és jó kapcsolatteremtő képesség jellemzi.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Autóiparban világszínvonalú termék gyártásában élenjáró, folyamatosan növekvő multinacionális cég.
Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítő

Trenkwalder Kft

A Dinocoop Kft. számára keresünk új munkatársat...
Budapest

Ügyfélszolgálati specialista román-angol nyleven

Multinacionális partnerünk számára keresünk 6 h...
Budapest

Tej árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Tej árufeltöltő Munkavégz...