www.cvonline.hu

Gyártáselőkészítő ménök

  • Frissítve 104 napja

Német testvérvállalattal rendelkező autóipari beszállító partnercégünk keres külföldi betanulási lehetőséggel, kiemelkedő bérezéssel és előrelépési lehetőséggel

Gyártáselőkészítő mérnök munkatársat.

Feladatok:

  • Új termékek bevezetése a termelésbe projektvezetőként a társterületek együttműködésével

  • Részvétel a gépek és szerszámok átvételében

  • Termékgyártás előkészítése, folyamatszabályozás az ISO TS 16949-nek megfelelően

  • A gyártósori anyagáramlás kidolgozása a logisztikai tervezővel együttműködve

  • FMEA, CP, PFC elkészítése

  • SOS, JES előkészítése, bevezetése és kontrollja

  • A gyártáshoz szükséges segédeszközök és egyéb berendezések fejlesztése és bevezetése

  • Termelési munkahelyek ergonomikus előkészítése és kialakítása

  • Ciklusidő mérés és fejlesztés

  • Karbantartási tervek és QCO kidolgozása és fejlesztése

  • Együttműködés a társterületekkel a minőségügyi problémák megoldásában

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség, preferáltan gépészmérnök

  • Hasonló munkakörben szerzett 3-5 éves tapasztalat

  • Német nyelv kommunikációképes

  • ISO TS 16949 és VDA 6.3 / VDA 6.5. belső auditori tapasztalat

  • MS office ezen belül MS excel magasszintű ismerete

  • Releváns layout tervezési tapasztalat AutoCAD-ben

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

  • Fiatalos, lendületes csapat

  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok

  • Családias vállalati kultúra

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.