www.cvonline.hu

Gyártáselőkészítő gépészmérnök

  • A hirdetés 755 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Kiemelkedően támogató, fejlesztő cégkultúrával rendelkező multinacionális vállalat számára keresünk szakembert a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Gyártó gépek, berendezések telepítése, beüzemelése, felügyelete - elsősorban összeszerelést végző gépek;
Termelési folyamatok meghatározása, folyamatos optimalizálása;
Műszaki problémák kezelése - azok megoldás, jövőbeni kiküszöbölése;
Lean projektek megtervezése és végrehajtása;
Gyártási dokumentációk létrehozása, karbantartása;
Riportolás a mérnökségvezető részére.

Követelmények:

Gépészmérnöki végzettség és aktív angol nyelvtudás;
Releváns gyártómérnök, gyártáselőkészítő mérnöki tapasztalat;
ISO TS szabványismeret;
Gyártási rendszerek ismerete.

Munkavégzés helye:

Tatabánya környéke, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag;
Fejlődési lehetőség (tréningek, képzések, új projektek);
Összetartó, lendületes csapat.

Helyek Tatabánya
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő