www.cvonline.hu
Gyártáselőkészítő (Debrecen) (INTS/11/90)

Debreceni multinacionális partnercégünk részére keresünk

Gyártáselőkészítő

munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

•    Alapadatok rögzítése és karbantartása SAP rendszerben
•    Ajánlatkérések, belső és külső megrendelések feldolgozása és karbantartása a vállalatirányítási rendszerben
•    Elő- és utókalkuláció készítése a vállalatirányítási rendszerben (legfőképpen hegesztett szerkezetek tekintetében)
•    A termékek eladási árainak számolása, aktualizálása, nyomon követése az érvényes előírások alapján
•    Külső-belső rajzdokumentációk készítése és kezelése az érvényes előírások (Solid Edge) alapján
•    Kalkulációs rendszer optimalizálása

Elvárások:

•    Legalább középfokú műszaki végzettség
•    Fémipari gyártó cégnél szerzett 1-2 év szakmai tapasztalat
•    Alapfokú német vagy angol nyelvismeret

•    Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word, PowerPoint)
•    CAD alapismeretek
•    Jó kommunikáció és problémamegoldó képesség
•    Pontos és precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

•    SolidEdge ismeret
•    SAP vagy más vállalatirányítási rendszer ismeret

Amit kínálunk:

•    Multinacionális környezet
•    Munkába járás támogatása
•    Hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát e-mailben.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Adatrögzítő, Adminisztrátor, Ügyintéző, Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Logisztikai asszisztens, Logisztikai menedzser, Szállítási ügyintéző, Gyártás / Termelés
Régió Debrecen
Hajdú-Bihar
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű