www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 791252
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk tagja az ausztriai központtal rendelkező vállalatcsoportnak, amely a gázipar és egyéb energiaszektor számára tervez és gyárt különböző berendezéseket.
Jelenleg az Ipari Berendezések Gyáregység (IBG) gyártáselőkészítő csoportjába keresünk megfelelő

GYÁRTÁSELŐKÉSZÍTŐ

szakembert, aki tovább erősítheti csapatunkat.

Az egység bemutatása:

A nagykanizsai telephelyen valósul meg a legnagyobb mértékű gyártási tevékenység, de a tervezési, kereskedelmi szakterületek is jelentősek. Az alkalmazottak száma kb. 250 fő. A folyamatos beruházások eredményeként korszerű gyártóeszközök állnak rendelkezésre az egyedi és szériagyártás számára.

Az IBG-ben a gyártáselőkészítő csoport végzi a megrendelések műszaki előkészítését, a dokumentációk gyártástechnológiai feldolgozását. Megállapítják a gyártási feltételeket, amelyek teljesülését folyamatosan figyelemmel kísérik. A rendelkezésre álló adatok alapján megtervezik a rendelések gyártási ütemezését. Ugyancsak követik a gyártás folyamatát. Valamely feltétel nem teljesülése esetén azonnal intézkednek az illetékes terület felé, hogy a teljesítés akadályait elhárítsák. Elvégzik a gyártás műszaki támogatását és kapcsolatot tartanak az anyagbeszerzéssel, tervezéssel, kereskedőkkel, külföldi partnerekkel, kooperációs partnerekkel. Kiemelt fontosságú az osztrák tervezőkkel, projektvezetőkkel való kapcsolattartás, mert sok berendezés az ő terveik alapján kerül legyártásra. A gyártáselőkészítők legfontosabb feladata, hogy elérjék azt, hogy minden szükséges dolog álljon rendelkezésre a felhasználás pillanatában, és ez által határidőre, az elvárt minőségben teljesüljenek a vevői megrendelések.

Elvárások:

- Közép-, vagy felsőfokú műszaki, gépész végzettség
- Középfokú német nyelvtudás (angol nyelvismeret előny)
- Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (MS.Office, AutoCad)
- Legalább 2 éves, termelő cégnél szerzett, gépész szakmai tapasztalat

Feladatok:

- A megrendelések gyártástechnológiai feldolgozása
- Művelettervek készítése a normaidők meghatározásával
- A gyártás feltételeinek biztosítása az illetékes partnereken keresztül
- A gyártási folyamatok követése
- A gyártás műszaki támogatása
- Készülékek, sablonok készíttetése
- Kooperációs ügyintézés
- Integrált vállalatirányítási rendszer használata

Elvárt tulajdonságok:

- Dinamikus személyiség
- Eredményközpontú gondolkodás
- Kezdeményező készség
- Együttműködő képesség
- Jó terhelhetőség

Munkavégzés helye:

- Nagykanizsa

A munka ideje:

- Teljes munkaidő

A kezdés időpontja:

- 2014. április-május

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Nagykanizsa