www.cvonline.hu

GYÁRTÁSELŐKÉSZÍTŐ (7245)

  • A hirdetés 797 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Gyártáselőkészítő

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Elvárások:
•Felsőfokú műszaki végzettség
•Legalább középfokú német nyelvismeret
•Magas szintű MS Office ismeret
•B kategóriás jogosítvány

Feladatok:
•Termelési folyamatok optimalizálása
•Új termékek bevezetése
•Törzsadatok ápolása
•Folyamatelemzések készítése
•Szigettervrajzok készítése
•Termelésben dolgozó kollégák oktatása

Előny:
•MTM vagy REFA-alapképzés
•Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•versenyképes fizetés
•multinacionális vállalati környezet
•továbbképzési lehetőség

Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár vonzáskörzete

Munkába állás időpontja: azonnal

Jelentkezés módja: Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 06 70/455 0219 telefonszámon lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857