www.cvonline.hu

GYÁRTÁSELŐKÉSZÍTŐ (6141)

  • A hirdetés 1212 napja lejárt

Feladatok:
•Termelési folyamatok optimalizálása
•A termelésben dolgozók oktatása
•Új termékek bevezetése
•Szigettervrajzok készítése
•Törzsadatok ápolása
•Folyamatelemzések készítése

Elvárások:
•Felsőfokú műszaki végzettség
•Német nyelv ismerete szóban és írásban
•Számítógépes ismeretek
•Rugalmasság, csapatmunkára való hajlandóság
•Nagyfokú önállóság, jó problémamegoldó képesség
•„B” kategóriás jogosítvány

Előny:
•MTM vagy REFA-alapképzés, illetve hasonló területen szerzett tapasztalat

Bérezés:
•Megegyezés szerint

Megbízónk profilja:
•Megbízónk 100%-ban német tulajdonú, dinamikusan fejlődő autóipari beszállító cég.

Munkavégzés helye:
•Dunakiliti

Pályázatokat
E-mail cím megjelenítése e-mail címre
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel Ferenc u. 14. postai címre várunk.
•Ügyfélszolgálat hétfőtől péntekig 8-16 óráig