www.cvonline.hu

Gyártáselőkészítés

  • A hirdetés 920 napja lejárt

A Zollner Kft. Budapest vonzáskörzetébe a váci telephelyére elektronikai területre az alábbi pozícióba keres munkavállalókat:

Feladatok:

  • Gyártási eszközök és környezet biztosítása a termelés számára
  • Munkahelyi utasítások készítése
  • Kapcsolattartás technikai téren a vevőkkel, a gyártás felé, valamint a németországi anyavállalattal
  • Layout kialakításban való részvétel
  • Gép- és anyaghibák felmérése, tisztázása
  • Vevőtől kapott dokumentumok alapján a gyártáshoz szükséges információbázis felépítése, változások esetén azok aktualizálása
  • SAP darabjegyzék létrehozás, SAP műveletterv létrehozás, beültetési rajzok létrehozása

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnöki végzettség előny)
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Aktív középfokú német nyelvtudás (angol nyelvtudás előny)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • CAD alapismeretek

Amit kínálunk:

  • Korszerű, világszínvonalú munkakörülmények
  • Piacvezető nagyvállalat nyújtotta karrierlehetőség
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatási csomag (cafeteria)

Amennyiben csatlakozni kíván csapatunkhoz, magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi címre küldheti a bruttó fizetési igényének megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő