www.cvonline.hu

GYÁRTÁSAPPLIKÁCIÓS MÉRNÖK-SPECIALISTA

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 683928

Link megjelenítéseimages/editor/1340724693.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk a világ egyik stratégiai fontosságú autóipari vállalata, mely 19 országban közel 20.000 főt foglalkoztat és több mint 7 milliárd dolláros forgalommal büszkélkedhet. Csúcskategóriás termékeiknek köszönhetően a motorok jelentős teljesítménynövekedése csökkenő üzemanyagfelhasználással párosul. Magyarország egyik legeredményesebb vállalataként működő, folyamatosan fejlődő észak-dunántúli gyáregységükbeaz alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

FELADATOK

  • Műszaki változás-menedzsment, szériagyártás támogatása
  • A sorozatgyártásban lévő termékek műszaki, technikai változás-menedzsmentjének irányítása
  • Problémamegoldások szakmai támogatása
  • Szoros együttműködés a kutatás-fejlesztés-, a gyártó-, és applikációs mérnöki csoportokkal

ELVÁRÁSOK

  • Legalább 2 éves autóipari tapasztalat
  • Gyártástechnológiai és megmunkálási ismeretek vagy tapasztalatok
  • Magas szintű szakmai angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Külföldi utazások vállalása

ELŐNYT JELENT

  • SixSigma GB, BB végzettség és tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Regionálisan is kiemelkedő fizetés
  • Biztos háttér, stabil munkahely,
  • Tanulási, fejlődési lehetőség,
  • Motiváló bónuszrendszer,
  • Széleskörű béren kívüli juttatások.

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Észak-Dunántúl

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSAPPLIKÁCIÓS MÉRNÖK-SPECIALISTA, Észak-Dunántúl

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Attila
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-70-615-3517
Web: Link megjelenítése