www.cvonline.hu

GYÁRTÁS TECHNOLÓGUS (7137)

  • A hirdetés 818 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Gyártás technológus

Elvárások:
•Gépészmérnöki - gépgyártás technológia szakirányú - végzettség, vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalat
•Legalább 2 éves sorozatgyártásban szerzett gépgyártás technológusi tapasztalat
•Jártasság fémforgácsolási technológiákban (esztergálás, köszörülés)
•CNC programozási ismeretek
•Társalgási szintű angol nyelvtudás

Feladatok:
•A megmunkáló berendezések telepítése, beüzemelése, felügyelete
•Gyártási dokumentációk létrehozása és folyamatos karbantartása
•A gyártással kapcsolatos műszaki problémák kezelése
•A termelési folyamatok / technológia meghatározása és optimalizálása
•Folyamatos fejlesztési projektek megtervezése és végrehajtása

Előny:
•Német nyelvismeret

Amit kínálunk:
•Stabil munkahely
•Versenyképes jövedelem
•Határozatlan munkaidőre szóló munkaviszony
•Céges tréning a fejlődéshez

Megbízónk profilja:
•Magas minőségű izzó gyártásával foglalkozó cég

Munkavégzés helye:
•Hajdúböszörmény

•Fényképes, részletes szakmai önéletrajz megküldésével pozíció és bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címen: E-mail cím megjelenítése !

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857