Gyártás programozás / gyártástervezés (fiatal mérnökök jelentkezését is várjuk)

  • A hirdetés 510 napja lejárt

Nemzetközi fémipari gyártó vállalat részére keressük termelési programozó munkatársukat olyan műszaki affinitással rendelkező diplomás fiatal személyében, aki szereti az összetett, komplex és mozgalmas feladatokat. Továbbá jól kezeli az Excelt és beszél németül vagy angolul.

Feladatok:

  • napi/heti/havi termelési tervek elkészítése az értékesítéstől kapott igények és információk, valamint a készletadatok alapján; a legoptimálisabb termelési terv elkészítése a kapacitások figyelembevételével
  • vevői megrendelések és igények gyártási tervbe történő beillesztése, gyártás ütemezése
  • szoros (napi szintű) együttműködés és kapcsolattartás az értékesítési kollégákkal
  • termeléssel, készültségi fokokkal kapcsolatos információk kommunikálása és koordinálása a külföldi értékesítés és a gyártó üzem között
  • szállítási határidők tervezése, valamint a gyárthatósággal és kiszállításokkal kapcsolatos információk visszaigazolása, vevői ajánlatkészítésekben történő közreműködés
  • gyárból történő kiszállítások nyomon követése
  • termelés napi és szak szintű nyomon követése, gyártási terv teljesülésének folyamatos ellenőrzése és kiértékelése; folyamatos egyeztetés a termelés vezetőivel
  • esetleges problémák (kapacitás, létszám, géphiány) előrejelzése
  • késztermék készletek mennyiségének figyelése, valamint a készlet-tételek gyártási tervbe történő beillesztése
  • gyártáshoz kapcsolódó félkész-termékek gyártásának tervezése: igények meghatározása és termelési tervbe történő beillesztése; terv teljesülésének ellenőrzése
  • kapcsolattartás a társosztályokkal (beszerzés, termelés, raktár)
  • a gyártási részleg termeléssel kapcsolatos napi szintű adminisztrációja: napi gyártási mennyiségi riportok elkészítése; termelési megrendelések rendszerszintű adminisztratív támogatása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (előny: műszaki affinitás)
  •  1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • magas szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Excel)
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • logikus gondolkodásmód és jó problémamegoldó készség
  • gyakorlatias szemlélet
  • kiváló kommunikációs és szervezési készség
  • csapatmunkára és együttműködésre való képesség

Munkavégzés helye: Tatabánya vonzáskörzete.

Jövedelem: megállapodás szerint + cafeteria

Kérem, küldje el szakmai önéletrajzát személyzeti tanácsadó irodánkhoz. Link megjelenítése

Részleg

Termelés, supply chain