www.cvonline.hu

Gyártás koordinátor

  • A hirdetés 640 napja lejárt

Gyártás koordinátor munkatársat keresünk!

Cégünk fő üzletága az egyedi biztonsági ajtók gyártása, amely koordinálásához, szervezéséhez keresünk műszaki előkészítő munkatársat.

A munkakör főbb vázlatpontokban az alábbiak szerint épül fel:

  • Kb. 10 - 15 fős részleg koordinálása
  • Megrendelések továbbítása a gyártás felé, konszignációk, leírások és kiegészítő mellékletek formájában
  • A gyártási sorrend koordinálása a határidők figyelembevételével
  • Az egyes munkafolyamatok összehangolása, gazdaságos és praktikus folyamat menedzsment
  • A gyártás folyamatos ellenőrzése a megrendelések pontos paramétereinek ismeretében
  • Egyes gyártási alapanyagok készlet ellenőrzése, azok beszerzésének szervezése

Amit elvárunk:

  • Korábbi munkatapasztalat hasonló területről
  • Magasfokú precizitás, igényesség, folyamatos fejlődés
  • Magas kommunikációs készség, dolgozók és beszállítók irányába egyaránt
  • Beosztott dolgozók ellenőrzése, motiválása, irányítása
  • Vállalat-központú látásmód
  • Hosszabb távban való gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Piacképes, stabil jövedelem
  • Hosszú távú munka lehetőség
  • Megfelelő munkahelyi környezet és eszközök biztosítása
  • Segítség a betanuláshoz, fejlődéshez
  • Karrier lehetőség

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség műszaki területen (nyílászáró gyártással összefüggő)
  • "B" kategóriás jogosítvány, vezetői gyakorlat

Kérjük a jelentkezőket, hogy amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődésüket, jelentkezésüket a megadott e-mail címre küldjék el. A jelentkezés feltétlenül tartalmazza:

  • Szakmai önéletrajz, tanulmányok és korábbi munkahelyek, kompetenciák feltüntetésével (europass, vagy hasonló struktúra)
  • Fénykép feltüntetése
  • Személyes adatok megadása (minimálisan név, születési hely és idő, lakhely, telefonszám, e-mail cím)
  • Fizetési igény megjelölése (kb. milyen fix bért tart elfogadhatónak, motiválónak)
  • Opcionálisan motivációs leveleket is szívesen fogadunk

A jelentkezéseket a következő elérhetőség alapján, az alábbi e-mail címre várjuk.

Kerekes Zoltán

A küldött anyag alapján kiválasztott jelentkezőket e-mailen értesítjük, majd egy személyen állásinterjúra invitáljuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő