www.cvonline.hu

Gyártás- és műszaki tervező

  • A hirdetés 1043 napja lejárt

Több mint 20 éve Magyarországon működő, külföldi tulajdonban lévő, egyedi, megmunkált acélszerkezet gépek, berendezések gyártásával foglalkozó vállalat keres

munkatársat

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:

  • Cégképek és berendezések tervezése
  • Gyártási dokumentáció készítése
  • Kivitelezés folyamatának követése
  • 3D-s tervezési feladatokban való részvétel
  • Részvétel a termeléstervezésben

Elvárások:

  • Befejezett felsőfokú szakirányú
  • Részlettervek készítésére való alkalmasság
  • 3D-s CAD tervezőprogramok önálló, hatékony használata
  • Német vagy angol tárgyalóképes ismerete (szóban is írásban egyaránt)
  • Mobilitás

Munkavégzés helye:
Déli bekötő út 7.,  1211 Budapest

Az önéletrajzokat elektronikusan kérjük. Csak azokat a jelentkezőket hívjuk be személyes interjúra, akik megfelelnek a hirdetésben előírtaknak. Minden más jelentkező önéletrajzát az előírtak szerint, határidőn belül megsemmisítjük.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő