www.cvonline.hu

Gyártás és anyagellátási területi vezető

  • A hirdetés 347 napja lejárt

(jelige: 2016_PT_Supervisor)

Robert Bosch Power Tool Kft.

A leendő munkatárs feladatai:

  • „ Gyártási feladatok koordinálása, támogatása egy új gyártási koncepcióban
  • „ Logisztikai feladatok koordinálása, támogatása egy új supermarket koncepcióban
  • „ Gyártási, logisztikai operátorok vezetése
  • „ MES informatikai rendszer magas szintű kezelése
  • „ Társosztályokkal való kapcsolattartás folyamatos gyártás elérése érdekében
  • „ Szükséges SAP tranzakciók végrehajtása
  • „ Munkaállomások ismerete
  • „ Egyéb napi operatív feladatok ellátása

A jelölttel szembeni elvárások:

  • „ Informatikai ismeret
  • „ Jó kommunikáció készség
  • „ Határozottság
  • „ Vezetői személyiség
  • „ Jövő orientáltság
  • „ Terhelhetőség
  • „ Rugalmasság

Előnyt jelent:

  • „ SAP ismeret
  • „ Angol nyelv ismerete

A Bosch csoport Miskolcon:

A Bosch csoport vezető technológiai és szolgáltató vállalat. Minden tevékenységünk során a tartós sikert és a vezető piaci pozíciót tartjuk szem előtt. Cégalapítóink szellemiségének megfelelően kimagasló a társadalmi felelősségvállalásunk.

Bosch alkalmazottként értékeink mindennapi megélése rendkívüli módon összetart minket, vállalati kultúránk sokféleségéből erőt merítünk. Feladatainkat kihívásként értékeljük, örömmál vállalunk felelősséget és büszkék vagyunk arra, hogy a Boschnál dolgozunk.

A miskolci telephelyen 2002-ben kezdte meg működését a Robert Bosch Power Tool Kft. és 2003-ban a Robert Bosch Energy and Body Systems Kft. Célunk, hogy folyamatosan továbbfejlesszük termékeinket, és ebben számítunk munkatársaink teljesítményére.

A miskolci Boschnál dolgozva Te is lehetőséget kaphatsz karriered építéséhez egy olyan ígéretes jövővel, amely életed során elkísér majd.

Amit kínálunk:

  • „ Versenyképes alapbér
  • „ Teljesítmény alapú havi bónusz
  • „ Személyre szabható cafeteria rendszer
  • „ Ingyenes oktatások, tréningek
  • „ Bosch kedvezmények városszerte
  • „ Ingyenes védőoltás, egészségmegőrző szűrővizsgálati programok
  • „ Jubileumi ajándékozás
  • „ Széles körű sportolási lehetőségek, túra programok, nyári táboroztatás dolgozóink gyermekeinek, Bosch rendezvények, nyílt napok

 A Bosch sikerének kulcsa az innovációs képesség és a kimagasló szakértelem. Úgy érzed, hogy képes vagy folyamatosan megújítani a tudásodat? Akkor együtt sikeresen megfelelhetünk a jövő kihívásainak!

A Te sikertörténeted hol kezdődik? Jelentkezz most!

Link megjelenítése
Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése