www.cvonline.hu

GYÁRTÁS ELŐKÉSZÍTŐ

  • A hirdetés 580 napja lejárt

A Plastmo-Balaton Kft. műanyag és alumínium nyílászárók gyártásával foglalkozik. A Balatontól 30 kilométerre, Sümegen található vállalkozás egy többprofilú cégcsoport tagja, mely a ’90-es évektől magántulajdonban működik.
A cégcsoport vállalkozásainak tevékenysége az építőipar szinte teljes területét lefedi: a műanyag és alumínium nyílászárók gyártása mellett magas- és mélyépítési munkákat, teljes körű építőipari kivitelezést, fa nyílászárók és asztalosipari termékek gyártását egyaránt magában foglalja.
A többrétű tevékenységi kör és a hosszú múltra visszatekintő cégtörténet cégeink számára stabilitást biztosít, melynek köszönhetően munkavállalói csapatunk folyamatosan bővül.

Alumínium/Műanyag nyílászárók gyártásához

GYÁRTÁS ELŐKÉSZÍTŐT

keresünk.

Főbb feladatok:

  • nyílászárók gyártásához szükséges gyártmánytervek, műszaki rajzok készítése,
  • a gyártáshoz szükséges alapanyag igények meghatározása, anyagrendelés,
  • gyártási folyamatok előkészítése, figyelemmel kísérése, optimalizálása,
  • megrendelők részére árajánlatok készítése,
  • együttműködés az üzemvezetővel, üzemvitel egyéb területeivel.

Elvárások:

  • bármely mérnöki végzettség, vagy
  • technikusi végzettség ÉS nyílászárók gyártásában szerzett tapasztalat,
  • műszaki beállítottság,
  • számítástechnikai ismeretek,
  • pontosság, önálló munkavégzésre való képesség.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, biztos jövedelem,
  • bejárási hozzájárulás vagy albérleti támogatás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • nyílászárók gyártásával foglalkozó cégnél betöltött hasonló munkakör,
  • KLAES program ismerete.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajz küldésével az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Veszprém
Zala
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő