www.cvonline.hu

Gyártás-előkészítő

  • A hirdetés 615 napja lejárt

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba

Feladatok

  • üzemi gyártási folyamatok, eszközök, eljárások tervezése, felülvizsgálata
  • gyártási kapacitások, erőforrások tervezése, ellenőrzése, felügyelete
  • termelési folyamatok, eljárások optimalizálása, javítása, dokumentációk elkészítése, felülvizsgálata
  • termelési tervek készítése
  • termeléssel kapcsolatos költségek elkészítése, elemzése

Elvárások

  • gépész/termelési/lean/TPM mérnök vagy műszaki menedzser szakirányú felsőfokú végzettség
  • aktív, kommunikációképes német nyelvtudás
  • SAP R3 illetve rajzoló, szerkesztő programok ismerte
  • termelésben szerzett tapasztalat

 Amit kínálunk

  • multinacionális környezet
  • belső karrierút
  • stabil munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre magyar és idegen nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése email címre.

Helyek Nyírbátor
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német