www.cvonline.hu

Gyártás-előkészítő

  • A hirdetés 1187 napja lejárt
Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A termékek gyártásának technológiai előkészítése, gyártási segédletek előállítása.
  • Kooperációs feladatok ellátása, ellenőrzése.
  • A dokumentációk naprakész állapotának biztosítása
  • Készülékek, sablonok készítése, azok gyártásba adása.
  • A gyártás során felmerülő rajzi, illetve technológiai problémák rendezése.
  • Közreműködés a gyártmányfejlesztésben

Elvárások:

  • Gépésztechnikus vagy gépészmérnök végzettség
  • Gépgyártásban szerzett tapasztalat
  • Számítógép-felhasználói ismeretek:
  • Microsoft Excel - alapok
  • AutoCAD - alapok

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • angol, német vagy francia nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • folyamatos szakmai fejlődés lehetősége,
  • fiatal dinamikus csapatban való munkavégzés

Munkavégzés helye:

Bács-Kiskun megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő