www.cvonline.hu

Gyártás előkészítő

  • A hirdetés 315 napja lejárt

A Plasmatech Vágástechnika Kft. 2004 óta fejlődik sikeresen a durvalemez feldolgozás és a gépipari hegesztett szerkezetek gyártása területén. Csapatunk bővítéséhez,

CNC lángvágás területére keresünk

gyártás előkészítő munkatársat.

Feladatok:

  • vágási programok elkészítése
  • elkészült alkatrészek ellenőrzése
  • vágáshoz szükséges segédanyagok rendelése
  • lemez készlet nyilvántartás
  • részvétel az alapanyagleltárban

Elvárások:

  • legalább középfokú műszaki végzettség
  • gyakorlott műszaki rajzolvasás és rajzkészítés (AutoCAD)
  • önálló, precíz és megbízható munkavégzés
  • jó kommunikációs és szervezőkészség

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát nettó fizetési igényével együtt az alábbi e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő