www.cvonline.hu

Gyártás előkészítő (programozó) technológus

  • Company_icon Német-Magyar Lemezmegmunkáló Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés holnap lejár

Több mint 25 éve mind a hazai, mind nemzetközi piacra gyártó, magyar tulajdonban lévő, innovatív, dinamikusan fejlődő fémipari vállalat keres agilis, senior munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • gyártási rajzok alapján a „kivágó egységek” programjainak elkészítése
  • teríték (vágási) tervek optimalizálása, gyártáshoz szükséges elődokumentációk elkészítése
  • mintagyártások méretellenőrzését követően szükséges korrekciók elvégzése
  • program dokumentációk begyűjtése, rendszerezése, archiválása
  • árajánlat készítéséhez anyag, idő segédlet megadása gyártás tervezéshez
  • gyártási dokumentációk folyamatos aktualizálása, változások bevezetése, rendszerezése, napra készen való szinten tartása
  • a szükséges dokumentációk, riportok és adminisztráció előkészítése, folyamatos ellenőrzése

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil vállalati háttér és dinamikusan fejlődő szervezet
  • nyitott, pozitív, rugalmas, családias légkör
  • szakmai, technikai kihívások és egyéni fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem és egyéb juttatások

Akit keresünk:

  • minimum középfokú (érettségi) szakirányú végzettséggel
  • elsősorban fémipari - lemezmegmunkálás területen szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalattal
  • vállalatirányítási, minőségbiztosítási rendszerek gyakorlati ismeretével
  • az alapvető számítógépes ismereteken túl (World, Excel, MS Office programok) a programozói feladatkörhöz tartozó egyéb (3 D) tervezői szoftverek (Solid Edge, Tops, Autocad stb.) magas szintű ismeretével
  • stabil, rendezett háttérrel
  • ügyfél- és célorientált, felelős, komplex gondolkodásmóddal
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel
  • kiegyensúlyozott, lendületes, proaktív, határozott személyiséggel rendelkezzen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy gondolja, hogy Ön az, akit keresünk, örömmel várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre.

KÉRJÜK, csak abban az esetben jelentkezzen, ha végzettsége, tudása és szakmai tapasztalata valóban megfelel a fenti paramétereknek! Köszönjük.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
IT / Informatika > Programozó
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű