www.cvonline.hu

Gyártás előkészítő munkatárs

  • A hirdetés 1145 napja lejárt

Nyíregyházi székhelyű, olasz tulajdonú multinacionális cég magyarországi leányvállalata 4 fő új munkatársat keres a következő pozícióba

Az új munkatárs feladatai:

  • Rajz adatbázis karbantartása
  • Heti gyártási program kezelése
  • DXF rajzok készítése
  • Kapcsolattartás az anyavállalattal (angol nyelven)
  • Gyártás közben felmerülő problémák kezelése

Elvárások:

  • Technikusi vagy gépészmérnöki végzettség
  • 1-2 év gyártás területen szerzett tapasztalat (fémipari tapasztalat előnyt jelent)
  • Műszaki rajzok olvasása
  • Microsoft Office programok magas szintű ismerete,
  • AutoCad program felhasználói szintű ismerete
  • Angol nyelvtudás társalgási szinten
  • 3D tervező programok ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatási rendszer
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Munkavégzés egy fiatalos csapatban, nemzetközi környezetben

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Amennyiben megfelel a hirdetésbe megfogalmazott elvárásoknak, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát a következő email címre küldje el:

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő