www.cvonline.hu

Gyártás előkészítő munkatárs

  • Company_icon Cégnév elrejtése
  • Location_icon Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Gyártás előkészítő munkatársat

keresünk miskolci telephelyünkre, 8 órás munkarendbe.

Cégünk építőipari termékeket gyárt, ahol a pozíció betöltőjének a feladatai között szerepelne a termelésben való részvétel, csomagolás, komissiózás, karbantartás.

Elvárás a középiskolai végzettség!

Arcképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk, bérigény megjelölésével!

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Csomagoló, Raktári munkás
Gyártás / Termelés > Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű