www.cvonline.hu

Gyártás előkészítő munkatárs

Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 1084158

Szállítószalagok összeállításával foglalkozó magyar tulajdonú vállalathoz keresünk munkatársakat azonnali munkakezdéssel.
Feladatok:

  • Szállítószalagok részegységeinek összeállítása,
  • Gumi hevederek előkészítése,
  • Szállítószalagok helyszíni szerelése,
  • Futószalag pályák karbantartása.

Elvárások:
  • Szakmunkás bizonyítvány,
  • Műszaki érzék, szerelésben szerzett tapasztalat,
  • Állandó nappalos munkarend vállalása (7:30-as munkakezdéssel, H-P),
  • Külső helyszínen történő szerelések alkalmával utazási hajlandóság,
  • Kézi anyagmozgatási feladatok miatt jó fizikai erőnlét.

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Szakmai fejlődés lehetősége,
  • Kiszámítható munkarend,
  • Stabil cégháttér.

Előnyök:
  • B kategóriás vezetői engedély, vezetési gyakorlat.

Nyelv:
  • Magyar

  • Kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre, amennyiben alkalmasnak tartja magát a munkakör magas szintű ellátására.

Munkavégzés helye:
  • Miskolc