www.cvonline.hu
Gyártás előkészítő munkatárs (Referenciaszám: PJ4587)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.19.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1050369
lejárt

Ajkai elektronikai gyártással foglalkozó partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Gyártás előkészítő munkatárs

Feladatok:
- aktív részvétel a gyártási folyamatok előkészítésében, értékelésében és a termelési költségek optimalizálásában
- gyártási dokumentáció előkészítése
- beszerzési előírások elkészítése
- prototípus és nullszéria tervezés, szállítási határidők meghatározása
- információáramlás biztosítása a termelési egységek részére

Elvárások:
- minimum középfokú végzettség
- gyártás előkészítés terén szerzett szakmai tapasztalat
- középszintű német nyelvtudás szóban és írásban
- felhasználói szintű PC ismeret
- pontos, önálló munkavégzés

Előny:
- műszaki végzettség
- alapfokú angol nyelvtudás

Amit partnerünk kínál:
- rugalmas munkaidő
- versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
- szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, magyar és német nyelvű önéletrajzát, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el jelentkezését Molnár Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.