www.cvonline.hu

Gyártás előkészítő Mérnök/Folyamatmérnök

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2016.08.14.
Hirdetés azonosító: 1064045

Megbízónk japán tulajdonban lévő autóipari beszállító vállalat. Számukra keresünk Gyártás előkészítő/Folyamatmérnök pozícióba munkatársat.

Feladatok:

Ø termelési folyamatok meghatározása és optimalizálása

Ø gyártással kapcsolatos műszaki problémák kezelése

Ø folyamatos fejlesztési projektek megtervezése és végrehajtása

Ø változások technikai lekövetése, termék életének követése

Ø gyártási dokumentációk létrehozása és folyamatos karbantartása, (folyamatleírások készítése)

Ø technikai változások lekövetése, beépítése a folyamatba és kommunikálása

Ø vevői követelmények követése és beépítése

Ø együttműködés a társosztályokkal

Ø kapcsolattartás a termékfejlesztéssel

Elvárások:

Ø minimum 2 éves gyártásban/autóiparban szerzett tapasztalat

Ø dokumentum kezelési tapasztalat

Ø gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség

Ø Preferáltan NÉMET nyelvtudás, de aktív középfokú ANGOL nyelvtudással is pályázható a pozíció.

Előny:

Ø ISO/TS 16949 szabványismeret

Ø folyamat menedzselési tapasztalat

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a