www.cvonline.hu

Gyártás előkészítő mérnök - Tatabánya környéke

  • Company_icon T-HR Kft.
  • Location_icon Komárom-Esztergom, Tatabánya
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

Feladatkör:
Ebban a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Összeszerelő üzem berendezéseinek specifikálása, telepítése, beüzemelése, felügyelete. Termelési folyamatok meghatározása és optimalizálása. Gyártással kapcsolatos műszaki problémák kezelése. Folyamatos fejlesztési projektek megtervezése és végrehajtása. Gyártási dokumentációk létrehozása és folyamatos karbantartása.

Végzettség:
Felsőfokú gépészmérnök végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
Minimum három éves multinacionális gyártókörnyezetben szerzett releváns szakmai tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Magabiztos angolnyelv tudás ISO/TS 16949, QS 9000 autóipari szabványismeret APQP ismeret Gyártási rendszerek ismerete Dokumentum kezelési tapasztalat Folyamat menedzselési tapasztalat

Minőségügy területre

Megjegyzés:
Autóiparban világszínvonalú termék gyártásában élenjáró, folyamatosan növekvő multinacionális cég.
Helyek Komárom-Esztergom
Tatabánya
Kategória -