www.cvonline.hu
Gyártás-előkészítő mérnök (Referenciaszám: PJ4396)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1031906
lejárt

Dinamikusan fejlődő, Pest megyei autóipari beszállító partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Gyártás-előkészítő mérnök

Feladatok:
- Termelési folyamatok meghatározása és optimalizálása
- Gyártással kapcsolatos műszaki problémák kezelése
- Folyamatos fejlesztési projektek megtervezése és végrehajtása
- Változások technikai lekövetése, termék életének követése
- Gyártási dokumentációk, folyamatleírások készítése
- Technikai változások lekövetése
- Együttműködés a társosztályokkal
- Vevőkkel, termékfejlesztéssel való kapcsolattartás

Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Magabiztos német és/vagy angol nyelvtudás
- Legalább 2 éves gyártásban szerzett tapasztalat
- Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
- Jó kapcsoltteremtő képesség
- Műszaki beállítottság

Előny:
- Gépészmérnöki végzettség
- Autóipari tapasztalat, ISO/TS 16949 szabványismeret
- Folyamat menedzselési tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem
- Multinacionális munkakörnyezet
- Fiatalos, lendületes csapat
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.