www.cvonline.hu

Gyártás előkészítő mérnök - INTS/K/002

  • A hirdetés 692 napja lejárt

Nyíregyházi multinacionális partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Gyártás előkészítő mérnök

Feladatok:

  • A gyártási dokumentumok feldolgozása, ellenőrzése és kiadása a gyártásba.

  • Műszaki rajzok, dxf formátumú rajzok készítése, módosítása a cég illetve a műszaki iroda vezetője által megadott utasítások alapján.

  • Műszaki, gyártás közbeni problémák kezelése, jelentése a műszaki iroda vezetője számára.

  • STD rajzok naprakész állapotának biztosítása a gyártócsarnok részére.

  • Raktárkészletben felhalmozódó alkatrészek kezelése, gyártásba történő visszavezetése.

  • Az anyacég által kiadott dokumentáció ellenőrzése, az esetleges hibák jelzése a felelős részleg felé

  • Gyártási programokban észlelt hibák jelzése és továbbítása az anyacég felelős részlege felé

  • Kabin gyártási program kiadása, gyártás közbeni problémák megoldása

  • Egyedi termékek és alkatrészek megrajzolása az anyacég által használt szabályoknak megfelelően

Elvárások:

  • AutoCad program ismerete

  • minimum alapfokú angol nyelvtudás

  • mérnöki végzettség

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Helyek Nyíregyháza
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol