www.cvonline.hu

Gyártás-előkészítő mérnök - INTS/9/94

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Nyíregyházi autóipari partnercégünkhöz keresünk németül jól kommunikáló kollegát

Gyártás-előkészítő mérnök

pozícióba

Ref: INTS/9/94

Feladatok:

  • Projektbevezetések, -áttelepítések irányítása más telephelyről (gépek, eszközök, folyamatok átvétele, betanulása, betanítása)
  • Kapcsolattartás a központtal
  • Folyamat-, gép- és eszközoptimalizálás
  • Munka- és gépkezelési utasítások készítése, kezelése
  • Részvétel a gépek karbantartásában, esetleges beszerzésében
  • Gyártástámogatás
  • Reklamációkezelés
  • Fejlesztésekben való aktív részvétel

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Hasonló területen szerzett termelési tapasztalat
  • Kommunikációképes német nyelvismeret szóban és írásban
  • külföldi kiküldetés vállalása

Ajánlat:

  • multinacionális cég
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés

 Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Munkavégzés helye Nyíregyháza
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Nyíregyháza