www.cvonline.hu

 Megbízható gyártópartnerünk részére keresünk

 GYÁRTÁS-ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

 (HF 9-6527)

 munkatársat,

Feladatai

  • Ajánlatkérések és megrendelések ellenőrzése gyárthatósági szempontból,
  • Gyártási tervek/munkalapok elkészítése, változtatása,
  • A gyártáshoz szükséges nyersanyag kiválasztása, darabjegyzék elkészítése,
  •  Árkalkulációk, árajánlatok készítése, normaidők meghatározása,
  • A kooperációs partnerekkel történő kapcsolattartás.

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség,
  • Kommunikációképes ANGOL vagy FRANCIA, vagy NÉMET nyelvtudás,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat ELŐNY,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Fiatalos, dinamikus környezet.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye északi része,
  • Munkakezdés: Azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
 küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a  „HF 9-6527”-es  referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti  e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése