www.cvonline.hu
Gyártás-előkészítési részlegvezető (Referenciaszám: PJ4453)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.07.02.
Jelentkezési határidő: 2016.07.09.
Hirdetés azonosító: 1037765
lejárt

Vas megyei amerikai tulajdonú, autóipari beszállító partnercégünk Gyártás-előkészítő csapatuk erősítésére

új munkatársat keres az alábbi pozícióba

GYÁRTÁS-ELŐKÉSZÍTÉSI RÉSZLEGVEZETŐ

Az új munkatárs feladatai
- Gyártás-előkészítő részleg szakmai munkájának irányítása
- Új termék bevezetések teljes koordinációja, felügyelete a szériagyártás kezdetéig
- Gyártás előkészítéshez tartozó műszaki fejlesztések lehetőségeinek vizsgálata, intézkedési tervek vezetése, nyomon követése
- Vevőkkel történő rendszeres egyeztetés és projekt koordináció (Tier1, Tier2 szinteken)
- Próbagyártások, bemintázások (PPAP) kivitelezésének irányítása, felügyelete, a vonatkozó dokumentációk elkészítése
- Gyártószerszám beszerzés koordinálása, felügyelete; gyártás-előkészítési segédanyagok beszerzésére vonatkozó javaslattétel; szerszám minőségi problémáinak vizsgálata, reklamációk koordinálása
- Gyártási dokumentációk készítése
- Ellenőrzőrajzok készítése
- Társosztályokkal történő szoros együttműködés
- Felmerülő problémák kezelése, folyamatos projekt felügyelet, rendszeres státusz jelentés a vezetőség felé

Az ideális jelölt ismérvei
- Felsőfokú, elsősorban műszaki területen szerzett végzettségű
- Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezik
- CAD programokat ismeri és gyakorlott használója
- Műszaki rajz olvasásban/készítésében jártas
- Kitűnő kommunikációs és együttműködő képességű

Előny
- Német nyelvismeret előnyt jelent
- Autóipari tapasztalat
- Integrált vállalatirányítási rendszer (SAP) ismerete
- Hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.