www.cvonline.hu

GYÁRIGAZGATÓI ASSZISZTENS

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 719113

Link megjelenítéseimages/editor/1291648347.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk – fejér megyei autóipari beszállító vállalat – számára a külföldi ügyvezető igazgató napi munkájának támogatására keresünk megbízható, műszaki ismeretekkel rendelkező pályázót, az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Az Ügyvezető Igazgató napi munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás a vállalat ügyfeleivel
  • Együttműködés a vállalat társosztályaival
  • Vevőlátogatások alkalmával tolmácsolási feladatok ellátása
  • Prezentációk, riportok készítése
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú végzettség (műszaki előny)
  • Multinacionális környezetben eltöltött 1-3 éves tapasztalat
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Agilis, jó szervező, kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Megbízható személyiség

ELŐNYT JELENT

  • Német nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye, Székesfehérvár környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRIGAZGATÓI ASSZISZTENS, Fejér megye, Székesfehérvár környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése