www.cvonline.hu

Gyárigazgató

  • A hirdetés 275 napja lejárt

Nemzetközi partnerünk megbízásából keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat Gyárigazgató pozícióba.

Feladatok:
• részvétel az üzem tervezésében, építésében, üzembe helyezésében és átvételében;

• részvétel a dolgozók felvételében, a foglalkoztatás optimalizálásában;

• részvétel az energiahordozók, nyersanyagok és a szolgáltatások beszállítóinak kiválasztásában;

• részvétel a társaság szervezeti felépítésének kidolgozásában;

• részvétel az üzem utasításainak és eljárásainak kidolgozásában;

• részvétel a technológiai és szervezeti megoldások bevezetésében;

• az üzem működési költségeinek optimalizálása;

• együttműködés a Vállalatcsoport tagjait alkotó üzemekkel;

• együttműködés a magyarországi állami és nemzeti intézményekkel.

Elvárások:

·         felsőfokú, műszaki végzettség;

·         min. 3 év vezetői tapasztalat (elengedhetetlen feltétel a pályázat elbírálásánál);

·         a Magyarország területén érvényes, a termelőüzemek működésével kapcsolatos jogszabályok ismerete;

·         képesség emberek és egy üzem vezetésére;

·         gyors reagálási és döntési képesség;

·         kapcsolatteremtési, szervezési és tárgyalási képesség;

·         az üzem fejlesztésével kapcsolatos beruházási projektek tervezése és megvalósítása;

·         készség gyakori üzleti utazásokra, rendelkezésre állás;

·         a magyar nyelv perfekt, az angol nyelv tárgyalási szintű ismerete. A lengyel vagy szlovák nyelv ismerete plusz előnyt jelent;

·         B kategóriás jogosítvány.

Előny:

·         Szakirányú végzettség és fémipari tapasztalat

Amit kínálunk:

·        állás egy stabil pozíciójú cégnél;

·        versenyképes alkalmazási feltételek;

·        szakmai fejlődés lehetősége;

·        barátságos, kollegiális környezetben, nagy, dinamikusan fejlődő vállalatcsoportnál végzett munka.

Munkavégzés helye:

·    Komárom-Esztergom megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció és fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő