www.cvonline.hu

Gyárigazgató asszisztens

  • A hirdetés 1139 napja lejárt

Kiemelkedő partnercégünkhöz keresünk szakembert, a következő pozícióra:

Feladatok:

  • A gyárigazgató munkájának támogatása,
  • Üzleti programok, utazások, tárgyalások koordinálása,
  • Vállalati rendezvények megszervezésben való aktív részvétel, együttműködés a társosztályokkal,
  • Vezetői ülések, megbeszélések szervezése,
  • Beszámolók, riportok, prezentációk készítése, karbantartása,
  • Bejövő telefonhívások kezelése, ügyvitellel kapcsolatos feladatok elvégzése,
  • A tárgyaló termek foglalásának koordinálása, szükséges bekészítések megszervezése,
  • Egyéb adminisztráció.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (Felsőfokú végzettség előny),
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat,
  • Magasszimtű számítógépes ismeret (MS Office szoftverek magas szinten),
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Kiváló szervező készség,
  • Pontosság, precizitás,

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát, az alábbi e-mail címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol