www.cvonline.hu

Gyárigazgató asszisztens

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Jász-Nagykun-Szolnok
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva

Nemzetközi háttérrel rendelkező autóipari partnerünk számára keresünk kedves, kommunikatív, proaktív kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Idegen nyelvű levelezés folytatása
  • Napi látogatások megszervezése
  • A vendégek fogadása, szállításuk, ellátásuk megszervezése
  • Külföldi és belföldi üzleti utak szervezése (repülőjegy, taxi, bérautó, szállás)
  • Részvétel a vállalati rendezvények megszervezésében
  • Vezetői kimutatások és elemzések készítése, követése
  • Prezentációk készítése
  • Vezetői értekezletek szervezése, jegyzőkönyvének készítése és ezek nyomon követése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség vagy releváns tapasztalat
  • Aktív, erős angolnyelv-tudás (német előnyt jelent!)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlesztés
  • Szakmai nyelv használata multinacionális munkakörnyezetben
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

·         Jász-Nagykun-Szolnok megye keleti része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol/német nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014