www.cvonline.hu

Gyárigazgató Asszisztens

  • A hirdetés 425 napja lejárt

Feladatok:

·         Idegen nyelvű levelezés folytatása

·         Napi látogatások megszervezése

·         A vendégek fogadása, szállításuk, ellátásuk megszervezése

·         Külföldi és belföldi üzleti utak szervezése

·         Részvétel a vállalati rendezvények megszervezésében

·         Vezetői kimutatások, elemzések és prezentációk készítése

·         Vezetői értekezletek szervezése, jegyzőkönyvének készítése és ezek nyomon követése

Elvárások:

·         Felsőfokú végzettség vagy releváns tapasztalat

·         Felsőfokú ANGOL és NÉMET nyelvtudás

Amit kínálunk:

·         Szakmai fejlődési lehetőség

·         Versenyképes fizetés, juttatások

·         Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális környezetben

·         Felelősség, kihívást jelentő feladatok

·         Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

·         Túrkeve (Jász-Nagykun-Szolnok megye)

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar, angol és német nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megnevezésével küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német